Часті запитання

Що таке "Особистий кабінет" користувача?

"Особистий кабінет" - це персональна сторінка абонента, на якій зібрано інформацію про фінансовий стан, здійснюється можливість замовлення/скасування додаткових послуг, зміна тарифного пакету, тимчасове призупинення послуг. Доступ до "Особистого кабінету" можна отримати перейшовши за посиланням https://my.uar.net/ та ввівши логін і пароль у формі авторизації на сторінці.

Що таке логін і пароль?

Логін і пароль це ідентифікатор абонента для входу в "Особистий кабінет" користувача. В якості логіна використовується номер особового рахунку абонента. Пароль відображається в Пам’ятці користувача.

Що робити, якщо я тимчасово планую не користуватися послугою?

В даному випадку можна призупинити послугу в "Особистому кабінеті" користувача. Для цього необхідно натиснути кнопку "Замороження" в розділі "Послуги" і слідувати підказкам.

Як дізнатися свій баланс?

Для того, щоб подивитися свій баланс, Вам необхідно зайти в "Особистий кабінет" і перейти в розділ "Головна".

Що робити, якщо при здійсненні платежу було неправильно вказано номер особового рахунку?

Будь ласка, будьте уважні! При оплаті послуг Ви особисто відповідаєте за коректне внесення номера свого особового рахунку. Щоб відкликати/повернути платіж, необхідно звернутись у службу підтримки терміналу чи відповідної платіжної системи.

Який термін дії абонплати?

Абонплата діє протягом календарного місяця (з 1-го по 1-ше число) і знімається раз на місяць 1-го числа авансом за наступний місяць, при цьому користуватися послугою можна тільки при позитивному балансі особового рахунку. Це означає, що при настанні нового розрахункового періоду (1-ше число кожного місяця) у Вас вже повинні бути оплачені послуги, якими Ви будете користуватися протягом місяця. У момент початку нового місяця з Вашого балансу буде зніматися сума, еквівалентна вартості тарифного плану, яким Ви будете користуватися в новому місяці.

Не працює інтернет або перебої з доступом. Що робити?

Найчастіші проблеми з відсутністю інтернету можуть виникати у випадку некоректної роботи додаткового обладнання абонента (роутер). Найчастіше дана проблема може вирішитися шляхом перезавантаження цього пристрою. Якщо проблема не вирішується, необхідно зв'язатися зі службою технічної підтримки за тел. (0362) 42-04-05, (067) 362-09-11, (050) 461- 59-75, (093) 745-51-15 або надіслати свій номер угоди за допомогою SMS на номер (097) 500- 50-57. Наш технічний персонал виявить причину відсутності інтернету та прийме міри щодо її усунення.

Що робити, якщо закінчилися гроші на рахунку і терміново потрібен інтернет?

У сформованій ситуації є кілька варіантів вирішення питання:
  • - скористатися послугою "Кредит", який доступний у розділі "Послуги" "Особистого кабінету" користувача;
  • - поповнити рахунок через платіжну систему Приват24 на Rivne ISP;
  • - зателефонувати в нашу службу підтримки абонентів за наступними номерами телефонів: (0362) 42-04-05, (067) 362-09-11, (050) 461-59-75, (093) 745-51-15 або надіслати свій номер угоди за допомогою SMS на номер (097) 500-50-57.

Як змінити тарифний пакет?

Змінити тариф можливо в розділі "Послуги" "Особистого кабінету" користувача. Для цього необхідно натиснути кнопку "Зміна тарифу" і слідувати підказкам (обрати тарифний план з представлених). Нові умови роботи почнуть діяти з 1-го числа наступного місяця. Перехід на новий Тариф при мінусовому балансі не відбувається. Тільки після погашення заборгованості Ви можете перейти на новий тарифний план.

Варто знати

Мегабайт (Мбайт) і Мегабіт (Мбіт) - це одиниці виміру інформації. 1 байт = 8 біт. Зазвичай, швидкість передачі даних вимірюється в Мбіт/с (Мегабіт в секунду). 1 Мбіт/с (один мегабіт) = 1000 Кілобіт в секунду. А обсяг даних, які передаються і завантажуються до Вас на комп'ютер з мережі Інтернет вимірюється в Мб (Мегабайт в секунду). 1 Мб (один мегабайт) = 1024 Кб (кілобайт).